Táňa Brzobohatá, Eva Burešová, Katka Emmons: V hlavní roli emoce

Naši prarodiče se o nás starají celý život, často jim za to ale zapomíname poděkovat. Proto jsme společně s Albi vytvořili kampaň na oslavu Světového dne prarodičů, která pomohla říct blízkým, jak moc pro nás znamenají.

Klient

Albi

Rok

2021

Služby

Ideamaking, kreativa

AV produkce

Team

Goodkin

Zadání

Albi komunikuje Světový den prarodičů (1.10.) již několik let. Tentokrát se ale značka rozhodla pojmout akci ve větším měřítku. Společně jsme vytvořili nový spot, který upozornil na podstatu Světového dne prarodičů, pomohl posílit image značky a umožnil zákazníkům vyzvednout si na prodejně přáníčko pro prarodiče zdarma.

Idea

Abychom vytvořili zapamatovatelný spot věděli jsme, že emoce v něm musí hrát hlavní roli. A protože nejsilnější emoce jsou ty skutečné, rozhodli jsme se pro formu testimoniálů známých osobností, které měly ke svým prarodičům blízko. 

Exekuce

Protože Albi spolupracuje s Nadací Táni G. Brzobohaté Krása pomoci, oslovili jsme ji také pro náš spot spolu s dalšími celebritami – Evou Burešovou nebo Kateřinou Emmons. Pro Albi jsme zajistili celé produkční řešení, připravili scénář a storyboard a zrežírovali emotivní spot, ve kterém se nám celebrity svěřily se vzpomínkami na své prarodiče. V závěru jsme spot navázali na papírová přáníčka, která si mohl kdokoliv zdarma vyzvednout v prodejnách a poslat je svým prarodičům a třeba jim tak připomenout, jak důležitou roli v našich životech mají.

Goodkin pomohl uchopit náš projekt Kouzelné Čtení ve zcela novém a originálním světle. Jejich nápady pomáhají naši komunikaci odlišit od konkurence a vyniknout v záplavě každodenních reklam. Výborná spolupráce.

Jakub Novák

Marketing Manager, Albi
Pojďme na kafe

Používáme cookies. Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

Souhlasím