Prodloužená ruka našeho marketingu. Jak rychlá ad hoc zadání, tak klíčové strategické projekty: pochopí naše potřeby, agilně přistupují k řešení a vše dotáhnou. Rozšiřují expertizu a rozumíme si jako lidé.

Jakub Ryba

Head of Marketing, Easy Software

Spolupráce s Goodkinem byla příjemně osvěžující. Mají sehraný, nápaditý a profesionální tým, který pomohl posunout náš marketing na další úroveň. Jednoznačně palec nahoru.

Case study

Rostislav Litvin

CTO, Letuška.cz

Spolupráce s Goodkinem mě baví, protože si rozumíme v přístupu k marketingu a velmi dobře se mi s nimi komunikuje. Chápou naše firemní hodnoty a velmi účinně je promítají do komunikačního konceptu.

Robert Urbánek

Founder, Little Urban Distillery

Goodkin pro naši kampaň vymyslel neotřelý kreativní koncept, díky kterému nám pomohl vymotat se z kruhu. Připravili kampaň, díky které si Češi a Češky mohou ověřit své znalosti o cizincích žijících v Česku.

Case study

Jekatěrina Gazukina

Koordinátorka projektu, ICP

Partnerská agentura pro globální marketing. Dobře rozumí technologiím, SaaS a inboundu. Provedli nás repositioningem, připravili nový brand manuál i řadu funkčních kampaní a obsahu. Lidská a profi spolupráce.

Filip Morávek

CEO & Founder, Easy Software

Goodkinu jistotou svěříme projekt od A do Z. Vždy připraví kompletní strategii a vysoce kreativní výstupy pro online a sociální sítě. Spolupráce předčila naše očekávání i dosavadní zkušenosti.

Bojan Schuch

Advisor, IDF

Goodkin nám pomohl odhalit naše silné stránky a vymyslet, jak o nich říct světu. Jejich strategie byla základním stavebním kamenem, ze které jsme postupně postavili celou naši marketingovou komunikaci.

Case study

Vratislav Kalenda

CEO, Applifting

Goodkin have shown huge support for our campaigns and have been fantastic at bringing creative angles to our briefs. They always work in order to achieve the same goals and always work cooperatively with us.

Callum Carnegie

EMEIA Marketing Specialist

Goodkin pomohl uchopit náš projekt Kouzelné čtení ve zcela novém a originálním světle. Jejich nápady pomáhají naši komunikaci odlišit od konkurence a vyniknout v záplavě každodenních reklam. Výborná spolupráce.

Jakub Novák

Marketing Manager, Albi

Goodkin byl silným odborným partnerem, který přinesl řešení na míru. Spolupráce byla věcná, bez balastu a šla přímo k podstatě, kterou díky agentuře umíme uchopit a dál s ní pracovat.

Ladislav Čermák

Marketing Manager, 3Dees

Celá spolupráce s Goodkinem byla na vysoké profesionální úrovni. Od plánování, realizaci až po vyhodnocení kampaně. Agentura má seniorní odborníky, kteří rozumí své práci a pro klienty dělají maximum.

Kamil Gruncl

Co-Founder & Lead, Simply Wines

Good Relationships

Pojďme na kafe

Používáme cookies. Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

Souhlasím