Klinika asistované reprodukce IVF CUBE: 

Pomohli jsme oslavit 5 000 miminek

Pro kliniku asistované reprodukce IVF CUBE jsme vytvořili videokomunikaci, která oslavila 5 000 narozených miminek, a která dokumentárně zachycuje zkušenosti doktorky a pocity ženy, která se díky klinice stala maminkou.

Klient

IVF CUBE

Rok

2021

Služby

Ideamaking, kreativa

AV produkce

Team

Goodkin

Zadání

Klinika asistované reprodukce IVF CUBE se na nás obrátila s potřebou zvýšit svou viditelnost v mezinárodním online prostoru. Naším úkolem byla videokomunikace kliniky pro PR účely.

Exekuce

Pro kliniku jsme vytvořili dvě videa, která měla lidem co nejpřirozenější formou předat zkušenosti doktorů a pacientů kliniky. Proto jsme zvolili dokumentární styl a ve videu pracovali s upřímnými testimonialy. V prvním spotu jsme veřejnost seznámili s vedoucí lékařkou kliniky, MUDr. Hanou Višňovou, Ph.D. Zachycujeme v něm její lidský a osobní přístup k pacientům i její postup práce. Video tak pomáhá pochopit lékařské procesy a ukázat prostředí kliniky. Druhé video zachycuje maminku 5 000 miminka a její zkušenost s klinikou.

Jak videa vznikala

IVF CUBE jsme navštívili v jejích prostorách a pobavili se s paní doktorkou Višňovou o potřebách komunikace a možnostech kliniky pro produkční účely. Po briefu jsme vymysleli hlavní myšlenku a podobu videí, připravili skripty a po schválení také storyboard. Postarali jsme se kompletně o produkční práce od natáčení po postprodukci – střih záběrů, zvuk, hudbu, grading, re-cuty pro sociální sítě.  Pro videa jsme vytvořili také titulky a pomohli ho převést do 3 dalších jazykových mutací – anglické, německé a italské.

Pojďme na kafe

Používáme cookies. Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

Souhlasím