Marketing & Media:

I Kampaň může chutnat

Pro Marketing & Media (MAM) jsme připravili kampaň na nové předplatitele, která lidem zprostředkovala ochutnávku obsahu týdeníku zdarma. Díky tomu mohli zjistit, že zajímavé a užitečné informace si v něm najde opravdu každý.

Klient

Marketing & Media

Rok

2022

Služby

Kreativní kampaně

Team

Goodkin

Zadání

MAM je jeden z nejčtenějších týdeníků o médiích, marketingové komunikaci a reklamě u nás. Dlouhodobě se ale potýkal s oslovováním nových předplatitelů z různorodých, nejen reklamních, okruhů. Naším úkolem tak bylo kreativně zaujmout potenciální čtenáře z různých odvětví a získat nové předplatitele.

Idea

V konceptu jsme chtěli ukázat, že ať už je čtenář z jakéhokoliv oboru, najde si v týdeníku MAM to své a dozví se relevantní, snadno stravitelná fakta. To nás přivedlo ke kreativnímu nápadu, kterým jsme doslova dali lidem ochutnávku toho, co vše se s týdeníkem mohou dozvědět. 

Exekuce

Ve vizuálech jsme pracovali s vyobrazením reálných faktů z týdeníku v podobě jídla. Lidé tak mohli v rychlosti “ochutnat” různorodé informace a zjistit, že jim MAM má co nabídnout. V online prostředí vizuály doprovázel odkaz, který umožňoval stáhnout si aktuální číslo týdeníku MAM zdarma a vychutnat si tak celý obsah do posledního informačního drobku. Koncept jsme rozpracovali také do hravé série dynamický bannerů a online videí, kde jsme náš vizuál rozanimovali, aby vypadal jako ochutnávka v přímém přenosu.

Pojďme na kafe

Používáme cookies. Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

Souhlasím